Dowiedz się więcej o moich bieżących projektach z zakresu infografiki produktowej, dziennikarskiej i marketingowej.

 

Poznaj moje projekty

Dowiedz się więcej o moich bieżących projektach z zakresu infografiki produktowej, dziennikarskiej i marketingowej. Sprawdź również najnowszy kurs online o infografice produktowej.

 

Dowiedz się więcej o moich projektach

3

Kreatywny MasterMind to autorski projekt, który ma na celu tworzenie przestrzeni wzajemnego wsparcia i wzrostu. Dzięki temu stworzysz swoją kreatywną grupę mastermind.

Infografika Polska to projekt zrzeszający infografików w Polsce. Poznaj unikalną wiedzę i dołącz do naszej grupy na facebooku i poznaj bloga Infografika Polska.

Kompendium Infografiki to unikatowa publikacja z zakresu infografiki. Dzięki niej odkryjesz świat profesjonalnej infografiki na poziomie National Geographic.

Infografika Produktowa to moja specjalizacja i nisza, w której się specjalizuje. To  sposób wizualizacji i rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w branży e-commerce.

 

 

 

 

 

Stań się częścią naszego ekosystemu i dołącz do Grupy Infografika Polska

Zgłębiaj z nami tajniki skutecznej infografiki. To wyjątkowy ekosystem wzajemnego wsparcia i wzrostu. To kreatywna przestrzeń pełna inspiracji, wiedzy i pasji. Po prostu sprawdź i dołącz do nas!