Anita Bednraczyk w oczach innych

Olga Siekierska

Anita ma w sobie niesamowicie unikalne zasoby. Profesjonalizm w każdym calu. To czuć z daleka. Wystarczy kilka minut rozmowy. Natural born expert. Posiada świetne umiejętności przekazywania wiedzy i dawania konstruktywnego feedbacku.

Dorota Mularczyk

Doświadczenie biznesowe Anity daje możliwość szerokiego spojrzenia, dzięki czemu dzieli się wieloma spostrzeżeniami i pomysłami. Spotkania Mastermind z Anitą jest doskonałą przestrzenią wzrostu, dzięki czemu łatwiej jest realizować własne cele. Mastermind jest doskonale zorganizowany i prowadzony.

Kinga Fromlewicz

Anita jest dla mnie totalnym „efektem wow” 🙂 Jej wiedza techniczna, organizacyjna, umiejętność szybkiej odpowiedzi za każdym razem wprawia mnie w duży zachwyt. Jest dla mnie wzorem zorganizowania i podziwiam jej umiejętność podzielnej uwagi. Jej ciepło i spokój dawały mi poczucie wsparcia i „zaopiekowania” w trakcie naszych spotkań mastermind.

Iwona Kucharska

Anita ma niesamowitą wiedzę, którą chętnie dzieli się z innymi. Jej otwartość i bardzo cenne spostrzeżenia oraz porady są wspaniałe; spokój i cierpliwość, kiedy coś tłumaczy – to cechy, które pomagają w pracy z ludźmi. Jest bardzo kreatywną kobietą, która wie, co chce osiągnąć i idzie do celu.

Anna Wolska-de Keijzer

Anitę wyróżnia przede wszystkim: ogromna wiedza, merytoryczność i profesjonalizm; motywacja – ma dar delikatnego, ale zdecydowanego ciśnięcia moich wewnętrznych guzików motywacyjnych.

Aneta Rydz

Anita jest specjalistką w tworzeniu środowisk pełnych kreatywności, optymizmu, wzajemnego szacunku i wsparcia. Jest to możliwe dzięki temu, że sama taka jest: kreatywna, pełna optymizmu, szacunku do siebie i innych. 

Eunika Jedynak

Anita potrafi niesamowicie motywować i mobilizować innych do działania. Jest bardzo pozytywną i uśmiechniętą osobą, bije od niej ciepło i chęć wsparcia w rozwoju. Ciągłe udoskonalanie wszystkiego, w co się angażuje sprawia, że jest bardzo kompetentna w swoich działaniach. Ma ogromną wiedzę i jednocześnie skromność i pokorę w sobie. Nie znam drugiej tak zaangażowanej osoby w to, co robi.

Stasia Serwińska

Anity mega mocną stroną jest dzielenie się wartościową wiedzą oraz pomoc w najtrudniejszych i zawiłych tematach. Mam wrażenie, że jest chodzącą encyklopedią. Co najważniejsze daje przestrzeń i środowisko do rozwoju, gdzie można ruszyć z kopyta bez stresu, lęku czy strachu przed oceną.

Ewa Ostarek

Anita potrafi wyzwolić w innych motywację pokazując siłę własnej determinacji. Wiele niesamowitych projektów powstało właśnie dzięki jej dyscyplinie, determinacji, motywacji i odwadze. Czuć w niej siłę autentycznego lidera, który tworzy środowisko wzajemnego wsparcia i wzrostu.

Agnieszka Gaczkowska

Konkret, konkret i jeszcze raz konkret, chyba jeszcze nie zadałam pytania, na które Anita nie miała by odpowiedzi w 5 wariantach. Merytoryka na najwyższym poziomie. 

Anna Milewska

Anita jest bardzo ceniona w swojej niszy i branży na arenie międzynarodowej. Czas pokaże jak będzie i u nas. Poprzez swoje innowacyjne projekty przygotowuje nas, żeby „zaprzyjaźnić” się i oswoić z infografiką również w Polsce.

Jolanta Ambrożewicz

Anita, jak dla mnie jest mistrzynią technologii i porządku. Bije od niej tyle ciepła, inspiracji i zachęty do działania, że nie sposób się oprzeć. Aż korci żeby ruszać, podjąć się wyzwania, sprawdzić, przetestować. Ma dużą lekkość w objaśnianiu i prezentowaniu narzędzi.

Ewa Stępień-Wyród

Anita, jest autorką mojego powrotu do działania. To, że spotkałam ją na ścieżce mojego życia, dostrzegam jako dar. Jestem w permanentnym stanie wdzięczności. Od kiedy poznałam Anitę, przechodzę niezmienne zaskoczenie. Jej profesjonalizm w każdej dziedzinie życia, którą nam pokazała jest niezwykły. Poziom MASTER.

Daria Bogacz

Anita jest jak dynamit. Świetnie zorganizowana, prowadzi spotkania spokojnie, rzeczowo i sprawia, że z każdą minutą idziemy do przodu. Dodatkowo jest kopalnią pomysłów, dobrych rad i niebanalnych rozwiązań, a do tego tytanem pracy z niesamowitą skutecznością. Chylę czoła. Chapeau bas.

Iwona Kucharska

Anita ma w sobie coś, co przyciąga ludzi, coś dzięki czemu chce się iść dalej realizując z nią swoje zadania. Daje ludziom wiarę w ich własne możliwości, otwiera innym horyzont, dzięki czemu sięgają dalej. Niesamowicie motywuje i inspiruje własną postawą i życiem.

Anna Wolska-de Keijzer

Wyróżniki Anity: mega rzeczowy i błyskawiczny(!) feedback; imponujące przygotowanie i prowadzenie spotkań mastermind; techniczne dbanie o każdy szczegół; świetne wyciąganie esencji w formie podsumowań, które robi po każdym spotkaniu.

Ewa Ostarek

Anita jest niesamowitym facylitatorem. Osobą, która prowadzi i wskazuje innym kierunek. To naturalny lider, który wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Zaraża pasją osoby związane z branżą infografiki. O trudnych tematach wypowiada się merytorycznie i z niezwykłą lekkością.

Katarzyna Kamińska

Jestem pod ogromnym wrażeniem Anity wiedzy i pracy, którą wykonuje nad swoimi projektami. Ta pasja i radość z tego co robi aż z nich paruje. Jest niesamowicie zorganizowana. Organizuje przestrzenie wzrostu, w których daje ogromną wartość merytoryczną i tworzy cudowną atmosferę.

Olga Siekierska

Anita = profesjonalizm i wiedza + cudowna osobowość, działanie, humor i pasja! Bardzo polecam.

Anna Milewska

Anita to profesjonalizm, który dostrzega się na odległość. Ma ogromne serce i rozum, które idą w jednym bardzo spójnym kierunku. Widać, że bardzo świadomie w to co robi oddała swoje pełne zaangażowanie. Polecam jej wiedzę i współpracę z nią. Cieszę się, że mam zaszczyt otaczać się taką profesjonalistką czerpiąc energię i wiedzę a często endorfiny.

Ewa Stępień-Wyród

Nieoceniona wartość współpracy z Anitą, to sama Anita jako ekspert od tworzenia wizualnych opowieści (infografiki) na poziomie Master. Jej działania to dla mnie wzór inicjowania ibudowania długotrwałych i głębokich relacji biznesowych, prywatnych i zawodowych.

Stasia Serwińska

Uwielbiam spokój i profesjonalizm Anity. Podziwiam wiedzę, doświadczenie i umiejętność przekazywania tego w prosty i klarowny sposób. Jest niezwykle ciepła i życzliwa. Potrafi docenić, pogłaskać, ale i szczerze powiedzieć jeżeli coś nie gra. Lubię jej pracowitość.

Jolanta Ambrożewicz

Anita w lot wyłapuje połączenia różnych możliwości i łączy je w uporządkowane struktury. Widać w niej odkrywcę ciekawego świata i pojawiających się nowinek, którymi chętnie się dzieli. Bardzo dobrze się jej słucha, ogląda i czyta – ma bardzo trafne spostrzeżenia, wyłapujące kwestie, które warto ulepszyć, dopracować, ponownie przemyśleć.

Jakub Sznajder

Anita organizuje nietypowe przestrzenie wzrostu, w których daje ogromną wartość merytoryczną i tworzy sprzyjającą atmosferę. Jeśli miałbym wskazać drugiego Elona Muska w branży kreatywnej to jest to zdecydowanie Anita Bednarczyk. 

Dorota Mularczyk

Anitę cenię za merytoryczne przygotowanie na bardzo wysokim poziomie. Sposób w jaki dzieli się wiedzą i doświadczenie. Perfekcyjne przygotowanie do podejmowanych zadań. Umiejętność słuchania, podsumowywania.

Aneta Szostak-Sulewska

Anita jest niesamowicie pozytywną osobą. Współpraca z nią to sama przyjemność i ogromna dawka wiedzy. Cykliczne spotkania w formie mastermind to niesamowity motywator do działania. Czasami patrząc na jej pracę zastanawiam się gdzie ładuje swoje akumulatorki. Też tak chcę 🙂

Dorota Mularczyk

Anita ma ogromne zdolności analityczne a co za tym idzie świetnie wyciąga wnioski, podsumowuje i działa. Cenne jest dla mnie jej ogromne zaangażowanie. Ma też w sobie ogromną lekkość, delikatność co powoduje łatwość w nawiązaniu relacji bez barier od samego początku współpracy.

Katarzyna Kamińska

Za co cenię sobie Anitę? Za dyscyplinę, wsparcie, niesamowitą odpowiedzialność a równocześnie naładowanie pozytywną energią i endorfinami. Udowadnia, że warto wychodzić do innych z tym, co mamy, dzielić się, odważnie testować i czerpać radość z tworzenia własnych produktów.

Aneta Rydz

Anita tworzy wyjątkową atmosferę wsparcia i realizacji zaplanowanych zadań. Z nią osiąganie celu staje się niezwykłą przygodą pełną doświadczania własnych możliwości i pokonywania własnych słabości.

Ewa Ostarek

Anita jest pełną pasji i otwartości do ludzi. Wyróżnia się niesamowitą inspiracją, którą ma w sobie i światowym poziomem branży, którą reprezentuje. Dla niej infografika to odrębny gatunek i niebywała możliwość tworzenia treści w formie wizualnych opowieści.

Jolanta Ambrożewicz

Jestem pod wrażeniem i mocą inspiracji Anity, która swoim ciepłem, profesjonalizmem i postawą zachęca do mistrzostwa w tym co się robi. Podziwiam w niej konsekwencję, umiejętności organizacyjne i pełną optymizmu chęć dzielenia się swymi odkryciami.

Daria Sanetra

W Anicie jest coś bardzo szczególnego, co mnie wewnętrznie wycisza i uszczęśliwia – PRAWDZIWOŚĆ. Anito! Nigdy się nie zmieniaj, bo właśnie takie dusze jak Ty sprawiają, że ten świat jest po prostu najlepszy i najpiękniejszy. Dziękuję, że jesteś! Niesamowita duszo!

Agnieszka Gaczkowska

W trakcie naszych spotkań mastermind Anita świetnie kontroluje nasze rozmowy – jest super atmosfera, ale równocześnie dba o czas, kontroluje konkrety, żebyśmy robiły to, po co tu jesteśmy. Ma fajnie określone reguły „gry” konsekwentnie się ich trzyma. Zdecydowanie polecam!

Jakub Sznajder

Anita nie boi się eksperymentować, organizować i tworzyć totalnie nowe projekty, które przez wszystkich odbiorców są bardzo wysoko oceniane. Współpracowaliśmy przy wielu projektach programistycznych i każdorazowo jestem pod wrażeniem jej tempa działania i trafności kreatywnych rozwiązań.

Olga Siekierska

Co wyróżnia Anitę? Zaangażowanie (ponad przeciętne) i empatia w rozwój zespołu. Posiada zdolność do patrzenia z perspektywy nie tylko na biznesy innych, ale także na swój biznes i swoją pracę – co jest dla mnie niesamowitą umiejętnością.

Katarzyna Kamińska

Pozytywnie, z uśmiechem i z podejściem, że chce się działać. Anita to dla mnie wzór mistrzowskiej organizacji i życia w zgodzie z samą sobą. Wstaje kiedy inni jeszcze smacznie śpią tworząc systematycznie i nieustępliwie rzeczy, o których inni nawet nie marzą.

Kinga Fromlewicz

Anita jest dla mnie wzorem zorganizowania i podziwiam jej umiejętność podzielnej uwagi. Jej ciepło i spokój dawały mi poczucie wsparcia i „zaopiekowania” w trakcie naszych spotkań mastermind.

Anita Bednarczyk jako prowadząca Kreatywny MasterMind

Agnieszka Gaczkowska

Dopiero Mastermind by Anita Bednarczyk był tym, czego oczekuję po mastermindzie (Próbowałam kilku polskich, jednak ciągle miałam wrażenie, że rozumienie idei jest inne, niż to, do którego przywykłam w anglojęzycznych). Rozpoczynałam nasze spotkania z jasno określonym celem, który zrealizowałam, jednak to właściwie wszystko „ponad” realizację celu dało mi ogromne wzmocnienie. Po cyklu cotygodniowych spotkań, które ewidentnie spełniały swoją zamierzona funkcję motywowania, wspierania i konstruktywnego feedbacku, zyskałam grono świetnych partnerek biznesowych.

Agnieszka Gaczkowska

Dopiero Mastermind by Anita Bednarczyk był tym, czego oczekuję po mastermindzie (Próbowałam kilku polskich, jednak ciągle miałam wrażenie, że rozumienie idei jest inne, niż to, do którego przywykłam w anglojęzycznych). Rozpoczynałam nasze spotkania z jasno określonym celem, który zrealizowałam, jednak to właściwie wszystko „ponad” realizację celu dało mi ogromne wzmocnienie. Po cyklu cotygodniowych spotkań, które ewidentnie spełniały swoją zamierzona funkcję motywowania, wspierania i konstruktywnego feedbacku, zyskałam grono świetnych partnerek biznesowych.

Aneta Rydz

Anita jest specjalistką w tworzeniu środowisk pełnych kreatywności, optymizmu, wzajemnego szacunku i wsparcia. Jest to możliwe dzięki temu, że sama taka jest: kreatywna, pełna optymizmu i szacunku do siebie i innych. Tworzy wyjątkową atmosferę wsparcia i realizacji wyznaczonych celów i zaplanowanych zadań.

Iwona Kucharska

Mastermindy z Anitą Bednarczyk to prawdziwa przyjemność! Jej ogromne doświadczenie, niesamowita energia, ogromna wiedza z każdej dziedziny i wsparcie na każdym kroku to były bardzo pomocne dla mnie elementy. To dzięki naszym spotkaniom mastermindowym realizowałam swoje cele. Na każdym spotkaniu czułam się bezpiecznie, wiedziałam, że mogę się otworzyć bez obaw, że ktoś “ukradnie” moje pomysły albo mnie skrytykuje. Zawsze miałam wsparcie i bardzo inspirujący feedback.

Anna Wolska-de Keijzer

Mastermindy polecam zarówno osobom poczatkującym, jak i tym co mają już za sobą różne mastermindy. Nazwałabym je spotkaniami mocy, które wspierają w rozwoju i dążeniu do celu. Mastermindy Anity są przede wszystkim profesjonalne, mocno ukierunkowane na cel, świetnie zorganizowane i zdyscyplinowane. Anita pilnuje czasu i przebiegu, żeby za każdym razem było maksymalnie merytorycznie i produktywnie. Po spotkaniu, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, każdy uczestnik otrzymuje od Anity podsumowanie w punktach, tego co się zadziało w jego czasie – co dodatkowo układa pewne rzeczy w głowie.

Kinga Fromlewicz

Czym wyróżnia się Kreatywny Mastermind? Mastermind z Anitą to zawsze 1,5h z jednej strony wypełnione mega merytoryką i pracą, a z drugiej z czasem na zwykłe “co u ciebie”. To był mój pierwszy mastermind kiedykolwiek i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wiedzą Anity i tym, jak krótka rozmowa online może pomóc w rozwiązaniu problemu. Zdecydowanie doceniam kameralność grupy i to, że prowadząca jest dla nas dostępna. Anita jest moim wzorem dla moich przyszłych mastermindów.

Daria Bogacz

Anita jest jak dynamit. Świetnie zorganizowana, prowadzi spotkania spokojnie, rzeczowo i sprawia, że z każdą minutą idziemy do przodu. Dodatkowo jest kopalnią pomysłów, dobrych rad i niebanalnych rozwiązań, a do tego tytanem pracy z niesamowitą skutecznością. Chylę czoła. Chapeau bas.

Agnieszka Gaczkowska

Ogromne poczucie bezpieczeństwa i skrupulatność. Fakt, że to Anita dba o ramy czasowe, wynotowywanie kluczowych wskazówek, uwag, tworzy obszerne podsumowania spotkań – daje ogromny komfort dla uczestników. Polecam tą formułę szczególnie osobom, które już znają ideę Mastermindu i chcą świadomie wykorzystać jego potencjał.

Dorota Mularczyk

Mastermind jest doskonale zorganizowany i prowadzony. Anity doświadczenie biznesowe daje możliwość szerokiego spojrzenia, dzięki czemu dzieli się wieloma spostrzeżeniami i pomysłami. Mastermind z Anitą jest doskonałą przestrzenią wzrostu, dzięki czemu łatwiej jest realizować własne cele. Jako prowadząca jest niesamowita a jej zaangażowanie przerasta wszelkie normy.

Katarzyna Kamińska

Jestem pod wrażeniem w jaki sposób Anita prowadzi i spina wszystko w całość. Potrafi połączyć najważniejsze obszary w zakresie rozwoju i daje ogromne wsparcie innym. Cechuję ją ogromna wiedza, niesamowite doświadczenie, perfekcyjna organizacja i empatia. Świetnie dobrane narzędzia i genialny feedback.

Jolanta Ambrożewicz

Anita jako prowadząca mastermind jest niezwykła, energetyczna, inspirująca i motywująca. Aż czasem nie dowierzam, że tak w ogóle się da 😀 Jest w niej dużo pozytywnej energii i niekończącej się otwartości na podpowiedzi i dzielenie się tym co wie. Do tego potrafi przekazywać swoją wiedzę w sposób jasny i czytelny. Błyskawicznie reaguje na potrzeby Uczestników, podaje błyskotliwe sugestie oraz konkretne wskazówki, co jak zrobić, w jakim narzędziu itd. Bezcenne! Widać, że oddaje się temu całym sercem!

Iwona Kucharska

Po każdym spotkaniu mastermind miałam dużo energii do działania. Realizowałam swoje plany, bo nie tylko ja widziałam w tym sens i wartość. To dzięki prowadzącej miałyśmy taką wspaniałą atmosferę do wzajemnej pracy. Anita ma w sobie coś, co przyciąga. Potrafi w każdej osobie dostrzec jego wartości i zalety. To bardzo zachęca do pracy. Byłam bardzo mile zaskoczona niesamowitymi podsumowaniami każdego naszego spotkania. To, co mogłam przeczytać o sobie było wręcz trudne do uwierzenia! Czy to na pewno o mnie? To także bardzo umacniało mnie w pracy.

Agnieszka Gaczkowska

Urzekł mnie świetny dobór grupy i delikatne, acz stanowcze trzymanie się “merytoryki” (jako kobieta sama mam tendencję do przegadywania tematów). Zarówno ktoś kto chce spróbować, jak i bardziej doświadczony w “mastermindowaniu” będzie mile zaskoczony skutecznością spotkań, choć mając na uwadze obszerną wiedzę i doświadczenie Anity polecała bym jej Mastermind szczególnie bardziej wymagającym, świadomym swoich celów odbiorcom.

Eunika Jedynak

Jestem pod wielkim wrażeniem mobilizacji Anity w organizowaniu mastermindów. Myślałam sobie wtedy „jejku, jaka ona jest zorganizowana i tak szybko udało się jej utworzyć grupy i zacząć działać”. Rozmowa i współpraca z Anitą zawsze sprawia mi ogromną przyjemność.

Ewa Stępień-Wyród

Mastermind z Anitą? Fundamentem jest kreatywność, ale to nie jedyny wyróżnik. Anita jako prowadząca MasterMind jest uważna na każdego uczestnika MM, motywuje i inspiruje do działania, daje ogromną przestrzeń do odkrywania momentów AHA – energetyzujących OLŚNIEŃ, które odkrywasz w swoim projekcie. Nieoceniona wartość, to sama Anita ekspert od tworzenia wizualnych opowieści (infografiki) poziom Master.

Ewa Ostarek

Anita wyróżnia się otwartością i pozytywną energią, którą chętnie dzieli się ze światem. Widzi w ludziach to, czego oni sami nie dostrzegają, dodając im odwagi i motywacji do działania. Uczy widzieć plusy codziennych wyzwań, dawania sobie rady i sięgania po więcej niezależnie od okoliczności. W trudnych wyzwaniach potrafi dostrzec pozytywne strony. Dzieli się niesamowitą wiedzą i energią, którą wysyła w świat poprzez realizację swoich projektów.

Jolanta Ambrożewicz

Dlaczego warto? Nie mam wątpliwości, że czegokolwiek się dotknie będzie miało fantastyczne efekty. Przy Anicie wszystko jest łatwiejsze. To jak organizuje i układa wszystko w uporządkowaną całość i strukturę budzi we mnie podziw. Wyczuwa i wskazuje ogrom potencjału w każdej wypowiedzi uskrzydlając i jednocześnie motywując do podjęcia działania. Jest bardzo zaangażowana, obecna i wspierająca. Widać to nawet pomiędzy spotkaniami, gdy z radością dzieli się kolejnymi wskazówkami we wpisach czy na transmisjach live.

Ewa Stępień-Wyród

Cenię sobie dojrzałość Anity w prowadzeniu nas do celu, uważność na każdego z nas, jej bycie przy nas, z nami, dla nas – wypełnione troską. Podążała za nami z uważnością i delikatnością. Dała nam przestrzeń i wsparcie do przełamania swoich blokad. Tak sobie wyobrażałam mojego Mistrza. Anita nim jest. Dziękuję, że stworzyła tak wspaniałą przestrzeń. Dziękuję, bo to dało mi możliwość powrotu do życia zawodowego.

Iwona Kucharska

Dzięki naszym spotkaniom realizowałam swoje cele, krok po kroku. Choć na początku wydawało mi się to przeogromnym przedsięwzięciem. Jednak rozbicie całości na mniejsze kroki, na tygodniowe cele pozwoliło mi je realizować. Do tego informacja zwrotna podczas naszych spotkań na moje pomysły i pytania były dla mnie bardzo wartościowe. Zdecydowanie czuję się silniejsza. Wiem, że jestem w stanie zrobić bardzo dużo i realizować swoje plany. To dzięki naszemu mastermindowi w ciągu miesiąca zorganizowałam wyzwanie w mojej nowo utworzonej grupie! A jeszcze na początku miesiąca nie miałam niczego, oprócz pomysłu 🙂 Moja pewność siebie zdecydowanie poszybowała w górę. Dziękuję! 🙂

Kinga Fromlewicz

Zdecydowanie spotkania z Anitą to dla mnie jeden wielki moment AHA w kwestiach technicznych! Wiem już, że wystarczy na spokojnie przejrzeć problem, nie skupiać się na swoich ograniczeniach, a rozwiązanie zawsze się znajdzie. Za to szczególnie dziękuję!

Agnieszka Gaczkowska

Fakt, że spotykamy się do dziś mówi sam za siebie: grupa była świetnie dobrana, mistrzowsko poprowadzona, każda z nas (myślę, że śmiało mogę mówić w imieniu grupy) z dużym zadowoleniem podchwyciła ideę kontynuacji spotkań w formacie comiesięcznym. Teraz jestem dużo bardziej pewna, świadoma swoich decyzji biznesowych, ale ciągle cenię konstruktywną krytykę grupy oraz możliwość przeglądania się w oczach branż współuczestniczek (dawnej) grupy Mastermind.

Anna Milewska

Anita posiada niesamowity dar właściwego dobierania i prowadzenia ludzi. To zasługa, że potrafi słuchać, formułować niezwykle celne i głębokie pytania. Tak by potem zawiązać krąg wzajemnych partnerów biznesowych. Anita przyciąga do siebie swoją ofertą, ale przede wszystkim swoją osobą niezwykłe osoby. Potrafi zauważyć wartościowe przedsiębiorczynie i przyciągnąć je do siebie po prostu zwyczajnie nadzwyczajną euforią i apetytem na rozwój.

Ewa Stępień-Wyród

Z Anitą pracuję się na konkretnych projektach i dąży do osiągnięcia konkretnego efektu np. w polepszeniu, czytelności informacji dla użytkownika Twojego kursu, on-line. U Anity, działasz a przez działanie, czujesz jak ze spotkania na spotkanie wypełniają Cię endorfiny. Kolejna niezwykła umiejętność Anity to syntetyzowanie spotkań, widzisz siebie jak w lustrze. Ma to ogromna moc. Anita sprawia, że nabieramy ostrości widzenia i wyłapujemy to co jest najważniejsze. W życiu, w pracy, w projektach 🙂

Olga Siekierska

Zaangażowanie (ponad przeciętne) i empatia w rozwój prowadzonego zespołu – na przykładzie zespołu jakim była nasza grupa. Świetne umiejętności przekazywania wiedzy i dawania konstruktywnego feedbacku. Zdolność do patrzenia z perspektywy nie tylko na biznesy innych, ale także na swój biznes i swoją pracę – co jest niesamowitą umiejętnością. Profesjonalizm w każdym calu. To czuć z daleka. Wystarczy kilka minut rozmowy z Anitą. Jest tak zwanym „Natural born expert” 🙂

Anna Milewska

Profesjonalistka nad profesjonalistki. W jej głosie czuć spokój, opanowanie a zarazem ciepło i niesamowitą siłę. Mogłabym słuchać jej nieustannie dlatego zawsze chętnie oglądam jej szkolenia i transmisje live. To kobieta, która Nie boi się wyzwań i świetnie realizuje swoje założenia z powodzeniem. A do tego chce i umie dzielić się z innymi swoją wiedzą. To się ceni, dlatego wierzę, że w krótce zrealizują się jej marzenia i dopełni się sukces, który nieustannie buduje. Dziękuję, że mogę dążyć do mojego celu w otoczeniu takiej wspaniałej osobowości jaką jest Anita.

Katarzyna Kamińska

Anita jako prowadząca daje szansę rozwoju swoich zasobów, zauważenia mocnych stron oraz pełną akceptację własnych słabości. Jest niesamowitym przewodnikiem, który ułatwia dotarcie do celu idąc obok. Nigdy nie wyręcza za to rewelacyjnie wspiera w drodze do rozwoju. Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno podejścia jak i przygotowania prowadzącej.

Dowiedz się czym jest Kreatywny MasterMind