Czym jest Kreatywny MasterMind™ w oczach Uczestników? 

Stasia Serwińska

Mastermind to niesamowita przestrzeń wsparcia i wzrostu. Jest to miejsce gdzie każda osoba, która w nim uczestniczy ma możliwość swobodnego wzrostu. To środowisko do rozwoju, gdzie można ruszyć z kopyta bez stresu, lęku czy strachu przed oceną.

Kinga Fromlewicz

Czym dla mnie jest Mastermind? To wirtualna burza mózgów w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Tu nie ma głupich pomysłów :)

Jolanta Ambrożewicz

Czym jest dla mnie Kreatywny Mastermind? Jeszcze do niedawna był spotkaniem kilku osób w świecie online i rozmową, wymianą doświadczeń – co u kogo biznesowo się dzieje. Dziś dzięki uczestnictwie w grupie mastermind zorganizowanej przez Anitę Bednarczyk stał się narzędziem, motywatorem i dźwignią do tego, by działać z większym impetem. Jestem bardzo wdzięczna, że dostałam możliwość uczestnictwa i że zdecydowałam się na udział!

Anna Wolska-de Keijzer

Mastermind to biznesowa “grupa wsparcia”. środowisko rozwojowe – wymiana myśli, doświadczeń oraz kopniak motywacyjny.

Aneta Rydz

Mastermind jest dla mnie środowiskiem kreatywnego wzrostu.

Agnieszka Gaczkowska

Spotkaniem samodzielnych, otwartych przedsiębiorców, którzy chcą czegoś więcej dla siebie i swojego biznesu. Dla mnie to przestrzeń do spoglądania wzajemnie na plany, strategie i jednostkowe działania i czerpanie wzajemnie ze swoich doświadczeń, wiedzy, kompetencji, sieci kontaktów.

Ewa Ostarek

Kreatywny mastermind to środowisko wsparcia i wzrostu, specyficzny ekosystem wzrostu. To przestrzeń, w której każdy z uczestników otrzymuje narzędzia, możliwości i warunki do tego, aby wzrastać. Oczywiście to na ile wzrośniesz zależy od Twojego zaangażowania, determinacji, świadomości i odpowiedzialności za realizację własnych celów. Siłą jest realizowanie własnych projektów w sprzyjających warunkach.

Daria Bogacz

Mastermind jest genialnym sposobem na rozwiązanie problemów, sprostanie wyzwaniom i opanowanie trudnych tematów związanych z prowadzeniem biznesu. Niesamowitym wybuchem kreatywności.

Iwona Kucharska

Czym dla mnie jest Mastermind? To środowisko wzajemnej inspiracji i motywacji, dzięki któremu osiągam swoje cele.

Jolanta Ambrożewicz

Cykliczne spotkania, wyznaczanie sobie celów, otrzymywanie informacji zwrotnych i wspieranie pozostałych uczestniczek bardzo otwiera oczy. Poszerzenie perspektywy, dojrzenie nowych możliwości i energia do działania to wszystko i jeszcze więcej niesie ze sobą Mastermind. Daje on możliwość uporządkowania swoich zadań i wyboru najlepszych dróg do ich realizacji. A energia, która wyzwala się podczas tego typu spotkań nie ma sobie równych. Zdecydowanie polecam!

Dorota Mularczyk

Mastermind jest przestrzenią wspólnego rozwoju i wzrostu.

Anna Milewska

Dla mnie mastermind to przestrzeń do realizacji celów obok zaufanych partnerów.

Ewa Stępień-Wyród

Mastermind to dla mnie kreatywne miejsce mocy. Siły do działania.

Jolanta Ambrożewicz

Warto dołączyć do tego wspaniałego ekosystemu wzrostu, dzięki czemu będziesz mógł codziennie wznosić się na wyższy poziom. Cieszę się, że pewnego dnia mimo pewnych obaw zgłosiłam się na mastermind i mogłam poznać Anitę oraz inne uczestniczki grupy. Jestem MEGA wdzięczna! DZIĘKUJĘ!

Katarzyna Kamińska

Mastermind jest okazją do spotkania ciekawych świata osób i wejścia na poziom dyscypliny z szacunku do siebie. Wzięcia siebie i swojego projektu na poważnie. To unikalna okazja do rozwoju własnych możliwości biznesowych.

Co udało Ci się osiągnąć dzięki udziałowi w grupie MasterMind?

Anna Wolska-de Keijzer

Uwielbiam takie skondensowane i merytoryczne spotkania. Dają mi dużo inspiracji i przede wszystkim motywacji. Są trampoliną do rozwoju. Otrzymany feedback od osób z onlinowego “podwórka” jest bezcenny. Spotkania dają możliwość spojrzenia na problemy z różnych stron. Często działając i dając feedback innym, powoduje inne spojrzenie na własne sprawy ;) Dzięki nim, czuję, że nie stoję w miejscu.

Agnieszka Gaczkowska

Dopiero Mastermind by Anita Bednarczyk był tym, czego oczekuję po mastermindzie (Próbowałam kilku polskich, jednak ciągle miałam wrażenie, że rozumienie idei jest inne, niż to, do którego przywykłam w anglojęzycznych). Rozpoczynałam nasze spotkania z jasno określonym celem, który zrealizowałam, jednak to właściwie wszystko “ponad” realizację celu dało mi ogromne wzmocnienie. Po cyklu cotygodniowych spotkań, które ewidentnie spełniały swoją zamierzoną funkcję motywowania, wspierania i konstruktywnego feedbacku, zyskałam grono świetnych partnerek biznesowych.

Kinga Fromlewicz

Mastermind z Anitą to dla mnie jeden wielki moment AHA w kwestiach technicznych! Wiem już, że wystarczy na spokojnie przejrzeć problem, nie skupiać się na swoich ograniczeniach. Za to szczególnie dziękuję!

Dorota Mularczyk

Co mi dał Kreatywny MasterMind? Możliwość weryfikacji, pomysłów i planów z osobami działającymi w podobnych obszarach. Ich wiedza, zróżnicowane doświadczenie i spojrzenie z boku były dla mnie bezcenne.

Iwona Kucharska

Co dały mi Kreatywne spotkania Mastermind? Dzięki naszym spotkaniom realizowałam swoje cele, krok po kroku. Choć na początku wydawało mi się to przeogromnym przedsięwzięciem. Jednak rozbicie całości na mniejsze kroki, na tygodniowe cele pozwoliło mi je realizować. Do tego informacja zwrotna podczas naszych spotkań na moje pomysły i pytania były dla mnie bardzo wartościowe.

Jola Ambrożewicz

Co dały mi spotkania w ramach Kreatywnego Mastermindu? Mnóstwo energii, radości, entuzjazmu i wdzięczności. Zmotywowało mnie do działań i podjęcia wielu odkładanych na wieczne później decyzji. Dzięki powtarzalności i zobowiązaniom przed grupą posunęłam się ze swoim projektem naprzód, nabrałam większej pewności, że to co robię ma wartość i warto dzielić się tym ze światem.

Iwona Kucharska

Zdecydowanie czuję się silniejsza. Wiem, że jestem w stanie zrobić bardzo dużo i realizować swoje plany. To dzięki naszemu mastermindowi w ciągu miesiąca zorganizowałam wyzwanie w mojej nowo utworzonej grupie! A jeszcze na początku miesiąca nie miałam niczego, oprócz pomysłu. Moja pewność siebie zdecydowanie poszybowała w górę. Dziękuję! :-)

Agnieszka Gaczkowska

Fakt, że spotykamy się do dziś (oczywiście już w luźniejszej formule) mówi sam za siebie: grupa została świetnie dobrana, mistrzowsko poprowadzona, każda z nas (myślę, że śmiało mogę mówić w imieniu grupy) z dużym zadowoleniem podchwyciła ideę kontynuacji spotkań w formacie comiesięcznym. Teraz jestem dużo bardziej pewna, świadoma swoich decyzji biznesowych, ale ciągle cenię konstruktywną krytykę grupy oraz możliwość przeglądania się w oczach branż współuczestniczek (dawnej) grupy Mastermind.

Aneta Rydz

Co dały mi spotkania Mastermind z Anitą? Poznałam osoby, które zmagają się z tymi samymi problemami technicznymi co ja. To dla mnie samej była ważna informacja, że nie muszę być od razu we wszystkim doskonałą, żeby zacząć tylko robię to małymi krokami i w swoim tempie.

Daria Bogacz

W czym pomógł mi Kreatywny Mastermind? We wszystkim. To był power do działania, niezwykle cenne wskazówki i inspiracja, świadomość, że nie ma problemu nie do rozwiązania, bo jest ogromne wsparcie prowadzącej i pozostałych uczestników grupy.

Anna Milewska

Mastermind z Anitą pomaga rozwijać nie tylko nasz biznes ale przede wszystkim realnie zwiększa pewność siebie, wiarę, że nie tylko jestem wystarczająco dobra w tym co robię, ale mogę być najlepsza.

Katarzyna Kamińska

Zdecydowanie mastermind pokazał mi siłę konsekwencji i realizację dużych projektów metodą małych kroków.

Jola Ambrożewicz

Do tego poznałam FANTASTYCZNE osoby, z którymi mam dużo wspólnych zainteresowań i myślę, że jeszcze wiele wspólnie zdziałamy. Czuję się odważniejsza i z większą nadzieją oraz pewnością siebie patrzę w przyszłość. Czuję swą sprawczość dzięki podjętym działaniom oraz cieszę się, że moje pomysły były wsparciem dla pozostałych Uczestniczek.

Aneta Rydz

Zaakceptowałam proces powstawania pomysłu i jego wdrażania w życie. To zdecydowanie wzmocniło mnie i dało sile wytrwałości w realizacji zamierzeń. Zaakceptowałam również, że mój pomysł może ulegać zmianom i to też jest w porządku, bo najważniejsze aby to co robię było w zgodzie ze mną.

Ewa Stępień-Wyród

Co mi dają Kreatywne Mastermindy? Nabieram ostrości widzenia i wyłapuję to co jest najważniejsze. W życiu, w pracy, w projektach.